Česky

Při použití našich zařízení šetříte
pohonné hmoty a životní prostředí

O společnosti

Společnost Luboš Tvrdík s.r.o. je česká společnost, specializující se na vývoj, výrobu a odbornou montáž zařízení pro měření spotřeby PHM naftových motorů s mechanicky, nebo elektronicky řízenými vstřikovacími systémy a mechanických zabezpečovacích zařízení, které zamezují krádežím PHM z vozidel, tzv. bezpečnostních sít.

Díky dlouholetým zkušenostem s instalacemi měřičů spotřeby PHM zahraničních výrobců, jsme v roce 2008 začali s vývojem vlastního měřícího zařízení PHM, které by splňovalo maximální požadavky zákazníků a bylo použitelné nejen pro běžná vozidla, ale i pro stavební a zemědělskou techniku, těžké stroje, říční lodě, kompresory, dieselové agregáty atd. Od roku 2009 vyrábíme několik typů měřičů pohonných hmot s patentovanou ochranou proti zamrznutí paliva i bez a s integrovanou snímací elektronikou umožňující propojení s různými typy výstupních zařízení (logger, displej, GPS/GSM-GPRS).

Naší prioritou je precizní technické zpracování a bezporuchový provoz, průtokoměry splňují harmonizované normy ČSN 55014-1ED.2:2001 a ČSN EN 55014-2:1998.

Spolupracujeme s řadou odběratelů, průtokoměry dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí.

Copyright © 2012 Luboš Tvrdík – Měřící a sledovací systémy | Developed by Kinet