Česky

Při použití našich zařízení šetříte
pohonné hmoty a životní prostředí

Měřící sady spotřeby paliva dieselových motorů

Univerzální sady pro měření spotřeby PHM jsou koncipovány tak, aby si je mohl zákazník do vozidla namontovat sám, podle jednoduchého manuálu.

Souprava se skládá z diferenciálního průtokoměru paliva DWF, držáku pro montáž průtokoměru, palivové hadice pro zapojení systému, sady připojovacích prvků a vyhodnocovací jednotky.

V současnosti nabízíme dvě verze univerzálních sad DWF pro měření spotřeby pohonných hmot, které se liší typem vyhodnocovací jednotky.

Univerzální sady DWF lze použít na všechny typy vozidel s mechanicky, nebo elektronicky řízenými vstřikovacími systémy naftových motorů (nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje, traktory, tahače, bagry, buldozery, říční lodě, kompresory, dieselové agregáty, ...)

Univerzální měřící sada DWF s multifunkčním displejem

zařízení pro měření PHM

Sada obsahuje:
diferenciální průtokoměr paliva DWF
, držák pro montáž průtokoměru, palivové hadice pro zapojení systému, napájecí kabel displeje, sady připojovacích prvků a vyhodnocovací jednotku – zobrazovací multifunkční displej K2M

Vyhodnocovací jednotka:
zobrazovací multifunkční displej K2M s výstupem pro připojení GPS systému a možností jemné kalibrace pro zpřesnění měření PHM

Funkce displeje:

TOTAL: Údaj o celkové spotřebě paliva od doby instalace zařízení, je uchováván v paměti displeje. Vymazání údaje je možné pouze po zadání speciálního administrátorského kódu.

TRIP: Údaj o spotřebě od doby startu motoru, je zobrazován jako spotřebované množství PHM. Zde je možné shromáždit údaje z jedné cesty. Mazání tohoto údaje je v působnosti obsluhy.

PRŮMĚRNÁ SPOTŘEBA: Údaj o okamžité spotřebě motoru průměrovaný časem chodu motoru, je zobrazován jako protečené množství v litrech za hodinu

Univerzální měřící sada DWF s data loggerem

zařízení pro měření PHM

Sada obsahuje:
diferenciální průtokoměr paliva DWF
, držák pro montáž průtokoměru, palivové hadice pro zapojení systému, napájecí kabel displeje, sady připojovacích prvků a vyhodnocovací jednotku – data logger (AGM Monitor)

Vyhodnocovací jednotka:
data logger (AGM Monitor) je jednoduchý nástroj na vyhodnocování spotřeby vozidla, nezávislého topení a dalšího přídavného zařízení podle volby zákazníka.

Ve vyhodnocení se v závislosti na čase zobrazuje:

  • ujetá dráha vozidla (pokud je vozidlo příslušným zařízením vybaveno)
  • spotřeba a průměrná spotřeba motoru na 100 km včetně jízdy volnoběhu
  • spotřeba a průměrná spotřeba za jízdu
  • spotřeba nezávislého topení
  • spotřeba přídavného zařízení

Výhody vyhodnocovací jednotky data logger:

  • jednoduchý přenos provozních dat do PC pomocí USB paměťového klíče
  • žádné další měsíčních provozní poplatky
  • velmi jednoduché a přehledné prohlížení softwaru bez nutnosti instalace do Vašeho počítače
  • vysoká kapacita záznamového zařízení

Copyright © 2012 Luboš Tvrdík – Měřící a sledovací systémy | Developed by Kinet